недела, 21 јули 2024

Роденден на ДУИ, на дебатата Европски фронт ќе зборуваат Ахмети, Шеќеринска, Арифи…

Објавено на

часот

Сподели

По дебатата Ахмети ќе им се обрати на членовите на партијата на пригоден коктел по повод 21-от роденден на ДУИ.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ