недела, 21 јули 2024

Нов изложбен салон на „Алумил“ (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Изложбениот салон се простира на површина од 250 квадратни метри и нуди можност посетителите во живо да ја испробаат функционалноста на алуминиумските системи и со помош на специјализиран консултант да го одберат вистинскиот производ за нивниот проект.

Погледнете како помина отворањето и ѕирнете накратко во салонот. За целосен впечаток посетете го и самите.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ