недела, 14 јули 2024

Навивачите на Работнички ги натераа кошаркарите да ги соблечат дресовите (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

По крајот на мечот кошаркарите мораа да дојдат на рапорт пред „Сити Парк Бојс“, во една исклучително непријатна атмосфера, фановите им рекоа да ги соблечат дресовите и да ги остават бидејќи не заслужуваат да ги носат.

Кошаркарите на Работнички мораа да го направат тоа.
 

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ