недела, 14 јули 2024

Душан Митрев е новиот генерален директор на Пивара Скопје

Објавено на

часот

Сподели

Во изминативе три години Митрев ја извршуваше функцијата директор на продажба на Кока кола (Coca-Cola HBC) во Босна и Херцеговина, каде благодарение на неговата посветеност, тимска работа и лидерство, компанијата забележа исклучителни продажни резултати, унапредувајќи ја и зацврстувајќи ја својата пазарна позиција, соопшти компанијата.

 

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ