недела, 14 јули 2024

Украл автомобил и побегнал

Објавено на

часот

Сподели

Кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Лицето било задржано во полициска станица и по целосно документирање на случаите против него ќе бидат поднесени соодветни пријави.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ