вторник, 16 јули 2024

ТАВ Македонија: Авиосообраќајот ќе се одвива регуларно, да се следат информациите на МВР

Објавено на

часот

Сподели

„Апелираме до патниците да ги следат насоките и известувањата на Министерството за внатрешни работи во врска со сообраќајниот режим низ градот Скопје, со цел да бидат во можност да пристигнат на своите летови, односно на аеродромот навреме“, соопшти ТАВ Македонија.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ