сабота, 20 јули 2024

Сообраќајка несреќа на патниот правец Гевгелија-Демир Капија, сообраќајот е во прекин

Објавено на

часот

Сподели

АМСМ информира дека сообраќајот е прекинат од 08:40 часот. Повеќе детали не се соопштени.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ