недела, 21 јули 2024

Поради протест блокиран сообраќајот на патот Гостивар-Маврово

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти АМСМ, сообраќајот е блокиран поради јавен собир на околу 100 жители од село Горна Река.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ