сабота, 20 јули 2024

Поради фудбалскиот натпревар Македонија – Украина, посебен сообраќаен режим во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

МВР апелира до сите граѓани да ги почитуваат наредбите кои ќе ги издаваат полициските службеници по сообраќајниците опфатени со посебниот режим на сообраќај.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ