сабота, 20 јули 2024

Маж се самозадоволувал и се обидел да силува малолетно момче

Објавено на

часот

Сподели

„Тој се сомничи дека се самозадоволувал пред малолетник од тетовско село и се обидел да изврши обљуба врз него,“ наведуваат од МВР.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ