сабота, 13 јули 2024

Маж од Гостивар однесен во психијатриска установа, се обидел да се тепа со лекари и полицајци

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопштија од СВР Тетово, лицето било задржано во полициска станица и по документирање на случајот е спроведен во психијатриска установа.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ