четврток, 25 јули 2024

Јокиќ погледна на телефонот дали Ѓоковиќ му честитал и имаше што да види! (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

На прес-конференцијата по мечот, Јокиќ сакаше на телефонот да види дали Ѓоковиќ му ја честитал титулата, но се изненади кога виде „милион“ пораки со честитки по што рече дека ќе го исклучи телефонот.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ