четврток, 18 јули 2024
Кратка изјава на Србинот која веднаш стана вирална на социјалните мрежи

Јокиќ: Ја завршивме работата, сега може да си одиме дома! (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

По мечот српскиот кошаркар имаше кратка изјава која стана вирална на социјалните мрежи.

„Ја завршивме работата, сега може да си одиме дома“, рече Јокиќ.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ