недела, 21 јули 2024

Исчезнат маж најден мртов во Зајашка Река

Објавено на

часот

Сподели

Од извршениот увид, констатирано е дека се работи за В.С.(77) од Кичево кој, на 12 јуни бил пријавен за исчезнат.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ