вторник, 23 јули 2024

Жена тешко повредена, паднала од автобус на ЈСП

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата А.Н. се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ