недела, 14 јули 2024

Во Тетово во спортска сала физички бил нападнат новинар

Објавено на

часот

Сподели

По целосно расчистување и документирање на случајот ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ