четврток, 18 јули 2024

Во Свети Николе пронајдена мртва жена во викенд куќа

Б.С. (60) вчера била пронајдена мртва во викенд куќа на местото викано Овче поле.

Објавено на

часот

Сподели

Излезено било на местото на настанот од полициски службеници од ОВР Свети Николе и по наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено за обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ