сабота, 20 јули 2024

Внук си го истепал дедото и неговата 70-годишна невенчана сопруга

Синоќа полицијата од Виница го уапсиле П.Т. (32) по претходна пријава дека физички ги нападнал неговиот дедо П.Т. и неговата 70—годишна невенчана сопруга.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ