сабота, 20 јули 2024

Удрил во пешак и избегал

Објавено на

часот

Сподели

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од ОВР-Прилеп, соопштуваат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ