сабота, 20 јули 2024

Удрил со возило во малолетник и избегал

Објавено на

часот

Сподели

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ