четврток, 25 јули 2024

Тешко повреден вработен во комплексот клиники „Мајка Тереза“

Рано утрово од комплексот клиники „Мајка Тереза“ било пријавено дека С.О.(24) од Скопје, вработен во клиниката, добил тешка телесна повреда додека извршувал работни задачи во клиниката.

Објавено на

часот

Сподели

Излезено било на местото на настанот од полициски службеници од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ