сабота, 20 јули 2024

Тешко повреден пожарникар во Кавадарци

Објавено на

часот

Сподели

Според пријавеното, тој се здобил со повредите на работното место во Територијалната противпожарна единица Неготино. Увид бил извршен.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ