вторник, 23 јули 2024

Тепачка на две жени во авион (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Не е јасно зошто започнала расправата, но и двете биле многу вознемирени.

„Рајанер“ соопшти дека била повикана полиција кога авионот слетал на шпанскиот остров.

Портпаролот на авиокомпанијата рекол: „Екипажот на летот од Бристол до Тенерифе ја повика полицијата за помош кога патник почнал да го попречува летот. Авионот бил пречекан од локалната полиција по пристигнувањето на аеродромот во Тенерифе и проблематичниот патник бил отстранет. Ова сега е работа на локалната полиција“.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ