петок, 19 јули 2024

Сообраќајка на полициски мерцедес

Објавено на

часот

Сподели

Во незгодата полицискиот службеник, кој го управувал службеното возило се здобил со телесни повреди, констатирани во Градската општа болница 8 Септември.

Увид извршила од екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ