вторник, 23 јули 2024

Со возило удрил во тротинет и избегал

Синоќа на булеварот „Кузман Јосифовски-Питу“ во Скопје, патничко возило удрило во електричен тротинет, управуван од Е.М. (32) од Берово, по што го напуштило местото.

Објавено на

часот

Сподели

 Во несреќата со тешки телесни повреди се здобила Е.М., констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ