недела, 21 јули 2024

Со електричен велосипед тешко повредил пешак

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата со тешки телесни повреди добил пешакот, констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза“. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ