среда, 24 јули 2024

Скопјанка го претепала бившиот сопруг, кој пак претходно ја претепал неа

44-годишна скопјанка вчера пријавила дека околу 17 часот во заедничкиот дом во Аеродром, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот поранешен 47-годишен сопруг.

Објавено на

часот

Сподели

Исто така, во полициска станица и сопругот пријавил дека бил физички нападнат од 44-годишната сопруга. По целосно документирање на случајот, ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ