вторник, 23 јули 2024

Се фотографирала кај Заливот на коските во Охрид и тешко се повредила

Објавено на

часот

Сподели

Таа, со возило на Итната медицинска помош е пренесена во болницата „Св.Еразмо” во Охрид каде, е задржана на понатамошно лекување

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ