недела, 21 јули 2024

Пронајдена е дрога во затворот во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

Полициски службеници извршиле увид и ја подигнале прашкастата материја за понатамошна постапка. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ