вторник, 16 јули 2024

Приведена  битолчанка, пронајдена марихуана и амфетамини

Објавено на

часот

Сподели

По документирање на настанот против З.М. ќе следува соодветна пријава по чл.215од КЗ.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ