четврток, 25 јули 2024

Приведен дилер на дрога во Кочани

Вчера полицијата од Кочани го приведе А.Ј. (26) од Кочани, откако при претрес во неговиот дом, извршен со судска наредба, кај него биле пронајдени и одземени марихуана, бела прашкаста материја и пари, соопшти МВР.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно расчистување на случајот против него ќе следува соодветен поднесок.
ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ