недела, 14 јули 2024

Претрес во Шуто Оризари, проведени тројца со дрога

Објавено на

часот

Сподели

Лицата биле задржани во полициска станица и по целосно документирање на случајот, во координација со јавен обвинител, против нив ќе биде поднесена соодветна кривична пријава, соопшти МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ