недела, 14 јули 2024

Поради сообраќајка затворен патниот правец од село Прждево кон Демир Капија

Поради сообраќајна незгода, патниот правец од село Прждево кон Демир Капија е затворен за сообраќај во двата правци, информираат од АМСМ.

Објавено на

часот

Сподели

Како што посочуваат, патот е затворен од 12:10 часот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ