недела, 14 јули 2024

Поради асфалтирање затворен за сообраќај патот Велес – Градско

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти АМСМ, прекинот во сообраќајот ќе биде во периодот од 8 до 16 часот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ