недела, 14 јули 2024

Полициско возило удрило во малолетничка

Објавено на

часот

Сподели

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а за настанот бил известен и Одделот за внатрешна контрола при МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ