сабота, 20 јули 2024

Почина дете во Маврови Анови, врз него паднал бојлер

Почина дете во куќа во Маврови Анови кога врз него паднал бојлер.

Објавено на

часот

Сподели

„Вчера во 18 часот во полициско одделение Маврово, Д.Ѓ. (55) пријавила дека нејзиниот малолетен син се здобил со повреди  и починал откако врз него паднал бојлер во куќата во населбата Маврови Анови. За настанот бил известен јавен обвинител, а увид на местото извршила екипа од ОВР Гостивар“, информира СВР Тетово.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ