сабота, 13 јули 2024

Нова понуда на Иуте за потрошувачки кредит – до 20.000 денари со 0% трошоци

Искористете ја уникатната можност на Иуте и аплицирајте за бескаматен кредит до 20.000 денари, без трошоци, по најповолни услови, брзо и едноставно.

Објавено на

часот

Сподели

Со новиот продукт сите клиенти кои за првпат подигнуваат кредит во Иуте ќе имаат можност да подигнат кеш во износ од 3.000 до 20.000 денари на 2 месечни рати со 0% камата, со поднесување на апликација на веб страницата на ИУТЕ, потпишувајќи го договорот преку Myiute апликацијата, во само неколку чекори.

Новиот продукт е резултат на заложбата на компанијата, да им понуди на клиентите можност за располагање со средства по најповолни услови и без камата, по принципот колку се зема, толку се враќа.

Доколку ви недостигаат средства во пресрет на летните одмори, имате потреба од реновирање, или пак посакувате да си ги купите нештата што одамна ги посакувате, сега е вистинскиот момент.

За повеќе информации, консултирајте се со нашите советници за клиенти на 13 333 или прочитајте повеќе тука.  Кога, ако не сега!

Комерцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ