вторник, 23 јули 2024

На кејот на Вардар во Велес пронајдена е граната

Објавено на

часот

Сподели

Од Дирекцијата за заштита и спасување информираат дека гранатата е однесена на безбедно место.

д

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ