сабота, 20 јули 2024

На фејсбук креирал профил од својата поранешна девојка и добил кривична пријава

Објавено на

часот

Сподели

Пријавениот на социјалната мрежа Фејсбук креирал лажен профил на име на негова поранешна вонбрачна сопруга и поставил компромитирачка фотографија од неа.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ