недела, 14 јули 2024

Кражба во казино во Скопје, физички нападнат вработен во обезбедувањето

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти МВР, настанот бил пријавен вчера триесетина минути после 7 часот во СВР Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ