сабота, 13 јули 2024

Косовски новинар на програма во живо покажуваше „орли“ пред српските навивачи (ВИДЕО)

Скандалозен потег на косовскиот новинар Арлинд Садику на мечот меѓу Србија и Англија кој предизвика внимание.

Објавено на

часот

Сподели

Новинарот беше вклучен во програма во живо пред трибина на која беа српските навивачи и тој се одлучи да провоцира со покажување на двоглав орел кон нив.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ