четврток, 18 јули 2024

Комичен гол во Кратово, Гостивар погоди со помош на калта (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

При едно додавање меѓу домашните дефанзивци, топката заглави во калта, тоа го искористи Кехинде и постигна гол за водство на Гостивар од 1-0.
 

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ