сабота, 13 јули 2024

Ја принудувале да го врати долгот на поранешниот сопруг

Објавено на

часот

Сподели

На  септември 2022 во Тетово, по претходна расправија, пријавениот упатил закани кон жена од Тетово барајќи и 3.500 евра по основ на долг од нејзиниот поранешен сопруг, по што ја принудил да потпише изјава дека лично ќе му ги врати парите.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ