сабота, 20 јули 2024
Лига на шампиони

Голем пожар во близина на стадионот „Ататурк“ каде се игра финалето од ЛШ (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Зграда во близина на стадионот гореше, а големиот црн дим стигнуваше и до стадионот.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ