понеделник, 22 јули 2024

Физички напад на жена од сопругот

Синоќа 41-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на подрачјето на општина Аеродром, била физички нападната од нејзиниот сопруг Д.Б. (41).

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ