сабота, 13 јули 2024

Фабрицио Романо доби подарок дрес од Столе Димитриевски (ФОТО)

Објавено на

часот

Сподели

Романо на социјалните мрежи објави фотографија со Столе Димитриевски и дресот кој го доби од македонскиот голман.

s

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ