недела, 21 јули 2024

Дете од Тетово носело нож

Објавено на

часот

Сподели

По документирање на случајот против него ќе следува соодветен поднесок по член 80 од Законот за оружје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ