среда, 24 јули 2024

Агнеса Органџиева ќе биде домаќин на лотариите во Гранд казино Адмирал

Гранд казино Адмирал, членка на реномираната Новоматик групација, ја објави својата соработка со Агнеса Органџиева. Од 21 јуни, Агнеса ќе биде домаќин на серија лотариски настани во казиното, лоцирано во хотелот Лимак во Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Агнеса ќе ги води лотариите за кеш и промо на 21, 22, 25, 28 и 29 јуни, а настаните почнуваат во 23 часот секоја вечер. Љубителите на игри на среќа се поканети да ѝ се придружат во текот на овие вечери на забава и да добијат шанса да освојат вредни награди.

Гранд казино Адмирал (Grand Casino Admiral), кој во градскиот пејзаж остава впечаток со својата модерна архитектура и елегантна атмосфера, нуди широк спектар на опции за игри. Од напредни слот машини до традиционални игри во живо, казиното има за цел да обезбеди незаборавно искуство за сите свои посетители.

Соработката со Агнеса Органџиева уште еднаш ја нагласува посветеноста на Grand Cassino Admiral дa овозможи висококвалитетна забава и уникатни искуства. Услугите на казиното, во комбинација со соработката со Агнеса Органџиева, ветува примамлив спој на гламур и возбуда.

Коемрцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ