петок, 19 јули 2024

Се судриле двајца велосипедисти на Кеј, едниот е тешко повреден, другиот побегнал

Објавено на

часот

Сподели

„Со тешки телесни повреди се здобил К.Е. констатирани во Градската општа болница „8 Септември“. Увид извршила екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на случајот“, велат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ