недела, 14 јули 2024
Берово

Наставничка пријавена од родител дека тепала ученик

Објавено на

часот

Сподели

Се работи на расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ